projekt Aktywni i skuteczni na rynku pracy

  W związku z realizacją projektu skierowanego do osób bezrobotnych i biernych zawodowo Fundacja Inicjatyw Menedżerskich serdecznie zaprasza osoby pow. 30 roku życia, zamieszkujące na terenie woj. lubelskiego, z wykształceniem podstawowym, gimnazjalnym lub ponadgimnazjalnym do udziału w bezpłatnym projekcie “Aktywni i skuteczni na rynku pracy”, w którym oferujemy: -szkolenie “Wizażystka z egz. czeladniczym z elementami kosmetologii” -szkolenie “Monter paneli PV (słonecznych)”, a także -płatny 5- miesięczny staż zawodowy oraz opiekę doradcy zawodowego.

  Szkolenie odbędzie się w miejscowości, z której zrekrutuje się największa liczba osób, staże w pobliżu miejsca zamieszkania. Ze swojej strony zapewniamy uczestnikom zwrot kosztów dojazdu na wszystkie formy wsparcia,stypendium szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów opieki nad dzieckiem.

  Do udziału w projekcie zapraszamy szczególnie osoby niepełnosprawne; rolników i członków ich rodzin posiadających gospodarstwa rolne do wielkości 2ha przeliczeniowych, ale nie jest to warunek konieczny.

  Więcej informacji o projekcie i dokumenty rekrutacyjne do pobrania: http://fim.org.pl/projekt/aktywni-i-skuteczni-na-rynku-pracy/

  plakat informacyjny_Aktywni i skuteczni maj 2017

  Skip to content